десантники
десантники 5 канал

Дякую нашим мужнім воїнам за небо: українська співачка присвятила пісню десантникам до дня ДШВ

Читайте по-русски
День десантно-штурмових військ в Україні відзначають щорічно 21 листопада

З нагоди Дня десантно-штурмових військ співачка Христина Панасюк присвятила пісню-привітання українським військовим. 

"З десантниками я знайома ще з початку війни. Співала для них і в зоні проведення бойових дій, і на полігонах. В 2015 році написала пісню "Небо тримай", в пісні йшлося про блакитні берети та тільники", – зазначає співачка. 

Христина каже, що  від початку війни було багато жорстких боїв, багато загиблих. Наче з крові побратимів у нас народилося нове військо з беретами кольору Марун.

"Декілька років була ідея написання пісні, але не вдавалося її втілити. А цього року, буквально за декілька тижнів до дня ДШВ з'явилась пісня про український десант. Дякую нашим мужнім воїнам за небо! Дякую за довіру і можливість бути поряд! Нехай оберігає усіх Господь!", – сказала Христина Панасюк. 

Довідка:

День десантно-штурмових військ в Україні відзначають щорічно 21 листопада. Вперше свято на державному рівні було затверджено у 2017 році. З цієї нагоди, День ДШВ було відзначено урочистою церемонією на Михайлівській площі в Києві під час якої Президент України й військове командування вручили нову символіку.

Нагадаємо, 7 років тому, 21 листопада, українці зібралися на Майдані Незалежності, озброївшись лише надією на майбутнє. Та за декілька днів у повітрі засвистіли міліцейські кийки, а пізніше – снайперські кулі... Діти, народжені того року, виросли і пішли до школи. Центр Києва заполонили автівки і продавці сувенірів... Але боротьба за незалежність України триває. І додає мужності іншим.

 

Попередній матеріал
Сьома річниця Революції: який поступ відбувся у справах Майдану за цей рік
Наступний матеріал
Акція до Дня Гідності та Свободи-2020 в Краматорську – включення
Loading...

"Кава на пластиді": польовий відеощоденник бійця АТО із 79 бригади – "Таємниці війни"

У ДШВ вказали на фейки в інформації Росії про затримання українського військового

Рок-н-рол і новорічні обробки естрадних пісень: як військовий оркестр привітав оборонців на передовій – сюжет