Тетяна Москалькова
Тетяна Москалькова 5 канал

Держзрада редактора "РИА Новости-Украина": в РФ чекають припинення кримінального провадження після інавгурації Зеленського

  Читайте по-русски
  Російська омбудсмен розраховує на "зміну ставлення"

  Російський омбудсмен Тетяна Москалькова заявила, що очікує припинення кримінальної справи проти головного редактора "РИА Новости-Украина" Кирила Вишинського після інавгурації Володимира Зеленського. Про це вона заявила на розширеному засіданні тимчасової комісії Ради Федерації з інформаційної політики та взаємодії зі ЗМІ, пише російська інформагенція.

  "Мені здається, що сьогодні зі зміною влади до цієї складової (я сподіваюся) буде змінено ставлення, і справу Вишинського буде припинено", – заявила вона.

  Також Москалькова висловила впевненість, що правову базу, яка захищає журналістів по всьому світу, треба перезавантажити.

  Олексій Пушков, голова комісії, заявив, що ставлення Зеленського як Президента до справи Вишинського стане одним з показників, за якими Росія оцінюватиме готовність нової української влади "змінити стилістику і підхід" до двосторонніх відносин.

  Нагадаємо, 26 березня Вишинському продовжили арешт.

  Головного редактора "РІА новини-Україна" затримали 15 травня 2018 року за підозрою в державній зраді. Слідство вважає, що він провадив на замовлення Росії інформаційно-підривну роботу щодо Збройних сил України. За це з Москви отримував гроші – більш як 50 тисяч євро щомісяця.

  Попередній матеріал
  У Нацбанку розповіли, що відбувається з курсом гривні
  Наступний матеріал
  Домовлятися мають США і Британія: в Зеленського не знають, як взяти під контроль російсько-український кордон
  Loading...

  Держзрада редактора "РИА Новости Украина": у справі Вишинського почалось перше засідання

  Керівнику "РИА Новости-Украина" продовжили арешт

  Справу керівника "РІА Новини Україна" передали в суд: що далі

  Керівника "РИА Новости-Украина" залишили під вартою до кінця року

  РПЦ вирішила повністю розірвати відносини з Константинополем – ЗМІ

  Справа керівника "РИА-Новости Украина": Вишинському продовжили арешт