Іван Без'язиков
Іван Без'язиков 5 канал

Держзрада полковника ЗСУ: Без'язиков залишиться у СІЗО до лютого

За інформацією прокурорів, є щонайменше шість свідків, які готові розповісти про життя і діяльність полковника на окупованих територіях

До 11 лютого сидітиме в СІЗО Іван Без'язиков – полковник Збройних сил України, якого обвинувачують у державній зраді. Про це передає "5 канал".

За версією слідства, під час перебування у полоні терористів, Без'язиков став членом так званої "ДНР" і працював у розвідувальному управлінні терористів. За інформацією прокурорів, є щонайменше шість свідків, готових розповісти про життя і діяльність полковника на окупованих територіях. Обвинувачення вважає – якщо Без'язиков опиниться на волі, то він зможе впливати на свідків та спробує втекти з України.

"Пан Без'язиков обвинувачується у вчиненні особливо тяжких злочинів, за які передбачено суворе покарання. Перспектива такого покарання, звісно, може вплинути на бажання особи його уникнути та покинути контрольовану українською владою територію нашої країни", – зазначив прокурор Олег Пересада.

Адвокат обвинуваченого Олег Веремієнко відповідав: "Нібито Без'язиков виїжджатиме на територію, контрольовану бойовиками. Він був військовополоненим у полоні російських терористів. Якщо прокуратура стверджує, що він ходив у російській формі, то в чому він повинен був ходити в тому полоні?"

Дивіться також фотогалерею:

Попередній матеріал
"І не треба ялинку рубати": у ботсаду Дніпра до свята прикрасили араукарію
Наступний матеріал
Помер у перший день після відпустки: Харків попрощався з розвідником "Шипом"
Loading...