День закоханих святкують в Україні [репортаж, відео]

  У містах влаштували розважальні акції, флешмоби та вистави.

  У Донецьку до Дня закоханих відкрили виставку картин "Паризька сюїта". Художниця Тетяна Пономаренко-Левераш відтворила найулюбленіші місця закоханих у столиці світової романтики. У нових барвах - Ейфелєва вежа, собор Нотр-Дам де Парі, Монмартр, Лувр та Олександрівський міст. 

  Тетяна Пономаренко-Левераш: "В Париже особая атмосфера — он весь жемчужный. Он весь перламутровый. Не знаю почему, можетвысокое небо. Сена, близость океана — цвет жемчуга. Он всегда в дымке, не так как Лондонские туманы, чуть-чуть — романтический".

  Флешмоб на день закоханих влаштували в Ужгороді. 20 композицій прикрасили місцевий пішохідний міст.   Закохані зробили їх з різнокольорових стрічок та бантиків, фОльги, пакетів для сміття, фотографій та навіть лицарськіх обладунків.

  Валерій та Юліанна: "Да мы сегодня сделали самый маленький бантик в Ужгороде на пешеходном мосту, но это не означает, что бантик нашей любви такой маленький, на самом деле он огромадный больше чем вся вселенная".

  Вуличну виставу про палку любов українки та італійця у 16-му столітті - відворили у Львові. Це - історія  кохання місцевих Ромео і Джульєти. Італійський купець Паоло Мікеліні приїхав до Львова і закохався у шістнадцятирічну Пелагію Красовську. Усе йшло до весілля, але мрії зруйнувала епідемія чуми.

  Не зважаючи на трагізм історії, актори переконані  - Львів створений для кохання. 

  Понад двісті пар одночасно злилися у поцілунку на набережній Дніпропетровська. У такий спосіб там хотіли встановити рекорд наймасовішого поцілунку.  Через мороз - учасників флешмобу зібрати не багато. Проте, молоді люди, які взяли участь в акції, на холод не скаржилися.

  Ельвіра Божані, Юлія Бюжко, Світлана Максимова, Олександр Ваврищук, Марія Вяткіна, 5 канал


  Попередній матеріал
  Як світ відзначив День Святого Валентина [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Форму правління в Україні хочуть змінити на президентську?
  Теги: