Як світ відзначив День Святого Валентина [репортаж, відео]

  У світі день Валентина відзначали з розмахом. Освідчувалися та одружувалися під водою, цілувалися до повного виснаження, а також - писали величезні валентинки.

  У Сіднеї День Валентина виявився особливим навіть для одинаків. Для 14-тьох самотніх австралійців влаштували екстремальні побачення - по-перше, із незнайомцями, по-друге - на висоті 130 метрів, на верхівці Сіднейського мосту.  

  У Таїланді закохані випробовували свою пристрасть та терпіння - змагалися, хто довше цілуватиметься - без перерви на сон та їжу. Змагання триває уже понад 30 годин,  а переможців - досі не видно.

  У Пекіні на день Валентина теж цілувалися. Але - одностатеві пари - щоби привернути увагу до своїх потреб.

  Масове весілля зіграли на свято філіппінці - одночасно побралися понад тисячу пар. Деякі - після десятиліть щасливого життя у цивільному шлюбі.

  Надало рішучості свято і парі із Сербії - вони заручилися, під водою. А от двоє британців - навіть зіграли весілля у скафандрах.

  Кетрін та Джеймс виявили глибокі почуття ... Можете поцілувати одне одного

  В Італії - на честь романтичного дня намагалися створити найбільшу валентинку. У Римі, мілані, Неаполі, Санремо та Перуджі - закохані писали побажання на 200-тметрових сувоях. А от в столиці кохання - Парижі - ніхто не гнався за рекордами. Закохані, як і щороку ласували шоколадом, милувалися трояндами та одне одним, і - вішали символічні замки на опори мосту.

  Попередній матеріал
  Янукович зустрівся з Онопенком
  Наступний матеріал
  День закоханих святкують в Україні [репортаж, відео]
  Теги: