Facebook / Прес-центр АТО

Делегація військових аташе з ЄС і НАТО відвідала зону АТО

Метою візиту стало ознайомлення з реальним станом речей на Донбасі

У середу, 21 вересня, делегація представників Київської асоціації військових аташе, ЄС та офісу зв’язку НАТО в Україні відвідали район АТО. Про це звітує прес-центр штабу АТО.

Як зазначається, закордоні військові дипломати взяли участь у брифінгах: "Організація цивільно-військового співробітництва в районах проведення АТО" та "Оцінка ситуації на лінії розмежування, діяльність СЦКК та стан виконання Мінських домовленостей".

"Мета візиту військових іноземних представників - донесення до них об’єктивної інформації щодо проведення Антитерористичної операції на Сході України та їх ознайомлення з діяльністю СЦКК та груп цивільно-військового співробітництва", - зазначив заступник керівника АТО із зв’язків з громадськістю та ЗМІ полковник Сергій Жалюк.

Крім того, як зауважив керівник СЦКК української сторони генерал-майор Борис Кременецький, "подібні виїзди військових аташе в зону проведення АТО організовані не вперше. Для наших закордонних партнерів - це прекрасна можливість на власні очі побачити, що тут відбувається й оцінити реальний стан справ безпосередньо на місці". 

/
/
/
/

Попередній матеріал
Апітерапія, соляна шахта та "сон на вуликах": у Трускавці проходять реабілітацію понад 100 бійців АТО
Наступний матеріал
Порошенко: Росія про своїх військових на Донбасі не припиняє заявляти – "нас там нет"

Військовий експерт пояснив, чому бійцям АТО не слід очікувати серйозного наступу

До Новоазовська прибули дві вантажівки та автобус з російськими військовими - розвідка

Перемир'я в зоні АТО: що найбільше непокоїть військових

Дніпровський військовий шпиталь отримав гуманітарну допомогу благодійників зі США