twitter.com/poroshenko

Порошенко: Росія про своїх військових на Донбасі не припиняє заявляти – "нас там нет"

Зброя, боєприпаси та персонал продовжують надходити з Росії в Україну через неконтрольовану частину українсько-російського кордону

Таке заявив Президент України Петро Порошенко, виступаючи на 71-й Генасамблеї ООН в середу в Нью-Йорку.

"За 2,5 роки цього конфлікту, ми отримали значну кількість неспростовних доказів прямого залучення Росії, її структур і посадовців до фінансування, підтримки і координації діяльності терористичних угруповань, які вчинили численні злочини проти громадян моєї держави. Шокуюча реальність така, що іноземні терористи, передусім з Росії, становлять значну частину приблизно 38-тисячного незаконного військового формування на Донбасі, озброєного до зубів", - заявив Порошенко.

За його словами, в їхньому розпорядженні перебуває близько 700 танків, 1200 бойових броньованих машин, більше 1000 артилерійських систем та більше 300 реактивних систем залпового вогню.

"Зброя, боєприпаси та персонал продовжують надходити з Росії в Україну через неконтрольовану частину українсько-російського кордону. Надходити на щоденній основі ешелонами. Водночас російська сторона продовжує наголошувати з багатьох майданчиків, включаючи ООН, що вона тут ні до чого, що росіян немає в Україні. Сьогодні, у відповідь на пред'явлені тисячі фотографій, відео, свідчень та інших доказів російської військової присутності на Донбасі, світ чує від Росії лише цинічне "нас там немає", - додав Президент.

Попередній матеріал
Делегація військових аташе з ЄС і НАТО відвідала зону АТО
Наступний матеріал
Аналітик розповів, чому Обама не зустрівся з Порошенком

Генасамблея ООН: світові лідери говорять про збройні конфлікти, російську агресію та демократію

Порошенко: "Давайте будемо відвертими, ми не склали іспит Будапештського меморандуму"

Порошенко закликав призупинити право вето в Радбезі ООН для країн-учасниць конфліктів