Дедалі більше українців віддають дітей у приватні дитсадки [репортаж, відео]

  Одні - через брак місця у державних, інші - через кращі, на їхню думку, умови. Утім ліцензій такі заклади зазвичай не мають. Тому в Міносвіти радять ставитися до таких закладів обережно. Керівники приватних садків тим часом нарікають, що процес ліцензування надто складний.

  Виховання Михайлика молода мама Людмила спочатку хотіла довірити державі. Необхідні документи - зібрала, садок неподалік дому - пригледіла. Утім там прийняти  дитину одразу - не змогли. Поки чекали - батьки передумали.

  Переповнені державні дитсадки - одна з причин, чому батьки обирають приватні. Хоч це і недешево, але ваблять їх індивідуальний підхід і новаторські програми навчання. У Міносвіти застерігають - приватні заклади ризиковані.

  Лихо неліцензованих садків - відсутність медичних карток у вихователів і перевірок санепідемстанцій, кажуть держслужбовці. Але батьків це не лякає.

  Реєструвати власний дитсадок пані Олена за потрібне не вважає. Каже - процедура надто складна.

  Виконати вимоги для ліцензій під силу навіть не всім державним дитсадкам, переконують вихователі. Але і профільне Міністерство і неліцензовані приватні  дитсадки солідарні в одному - куди б не віддавали батьки своїх чад - у безпеці мають переконатися самі.

  Інна Неродик, Андрій Верстюк, 5 канал


  Попередній матеріал
  Військова кампанія в Лівії. Ситуація станом на 20.03.2011 [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Азаров не збирається довго керувати урядом, - Томенко
  Теги: