Азаров не збирається довго керувати урядом, - Томенко

  Український парламент скоріше живий чим мертвий, бо в силу різних обставин Верховна Рада, зокрема провладна більшість, почала показувати приклади самостійної позиції по принциповим питанням. Про таке в інтерв’ю «5 каналу» заявив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко

  Про таке заступник голови Верховної Ради заявив в інтерв’ю «5 каналу».  

   

  «Складається враження, що прем’єр міністр відмовився від боротьби за свій статус, я мою на увазі Миколу Азарова. Він більше радіє, що до Тамплієрів долучився чи якісь там нагороди отримав. Знаєте от коли людина вже збирається на пенсію, їй грамоти вручають, медалі, от мені здається, що це так виглядає», - заявив Томенко.

   

  «Те, що прем’єр самостійно, фактично, відмовляється від повноважень і свого статусу в країні, говорить про те, що він не збирається довго керувати урядом», - підкреслив віце-спікер.

   

  На думку Миколи Томенко з даної ситуації можна зробити висновок, що найближчим часом  на фоні нівелювання ролі уряду  може підвищитися статус Верховної Ради, або до влади прийде новий уряд , який спробує поборотися за свої повноваження.

   

  «Я вважаю, що найближчим часом ми станемо свідками максимального нівелювання уряду і підвищення статусу парламенту, або появи нового уряду, який спробує поборотися за свої повноваження», - вважає Томенко.

   

  Попередній матеріал
  Дедалі більше українців віддають дітей у приватні дитсадки [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Литвин вважає, що уряд поквапився з продажем «Укртелекому»
  Теги: