Литвин вважає, що уряд поквапився з продажем «Укртелекому»

  У зв’язку зі світовою фінансовою кризою, ціна «Укртелекому» значно зменшилась а тому, в інтересах держави, уряду варто було б зачекати з продажем телекомунікаційного монополіста до тих пір, поки цей об’єкт знову був у ціні, – переконаний Володимир Литвин. Про таке голова Верховної Ради заявив в ефірі «5 каналу».

  «Були розмови, що «Укртелеком» коштує, десь у 5 разів дорожче, але оскільки відбулися кризові процеси у світі і відповідно  відбувся процес знецінення об’єктів не лише в Україні, а і у світі, внаслідок фінансово-економічної кризи. Очевидно можна було б почитати поки знов об’єкти ці будуть в ціні і тоді його продавати», - вважає голова парламенту.

   

  Литвин запропонував, якщо в представників опозиції є сумніви, щодо нових власників «Укртелекому», створити  в парламенті Тимчасову слідчу комісію яка б вивчила це питання.

   

  «Коли говорять, що є сумніви то, очевидно, варто було б піти не те, щоб парламентськими зусиллями і можливостями встановити істину. Тому я пропоную, якщо потрібно, давайте створимо Тимчасову слідчу комісію, яка б вивчила це питання», - запропонував Литвин.

   

  Нагадаємо,  що Фонд державного майна України 11 березня, підписав з ТОВ «ЄСУ», дочірньою компанією австрійського концерну ЕPIC, договір купівлі-продажу 92,79% державного пакета акцій ТОВ «Укртелеком». Після цього у ЗМІ з’явилась інформація що «Укртелеком» був придбаний кіпрською Epic Telecom Invest Ltd, засновники якої невідомі. Проте голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко під час свого виступу у Верховній Раді заявив, що засновниками австрійського концерну EPIC є 5 фізичних осіб - громадян Австрії.

  Попередній матеріал
  Азаров не збирається довго керувати урядом, - Томенко
  Наступний матеріал
  Париж не визнає загибелі цивільних лівійців під час операції "Одісея-Світанок"
  Теги:
  Loading...