Париж не визнає загибелі цивільних лівійців під час операції "Одісея-Світанок"

  Париж не визнає загибелі цивільних лівійців під час операції "Одісея-Світанок". Речник французького уряду - Франсуа Барон - заявляє, що не існує жодних доказів атак на мирне населення Лівії. Нагадаємо, Триполі звинувачує коаліцію у смерті понад 60-ти цивільних. А на додачу - в замаху на життя Муаммара Каддафі.

  Бетонні уламки та каміння - на місці будівлі у Триполі, де чи то мешкає, чи то просто буває Муаммар Каддафі. Такі кадри демонструє державне телебачення Лівії як доказ злочинних намірів коаліції. Замість атакувати військові об`єкти та нібито намагалася вбити лідера Джамахірії.

  Неподалік від згарища - відомий намет, в якому Муаммар Каддафі приймає гостей. Та він порожній. Полковник уже кілька днів не з`являється на людях, підбадьорює лівійців - телефоном та радіо. Палкі прибічники Каддафі ладні боронити його за будь-яку ціну. "Живі щити" з`явилися навколо аеропортів та кількох будівель у Триполі. Сотні людей - а з-поміж них - жінки та діти - ночували просто неба.

  Піднесений настрій - і в опозиційній столиці. Бенгазі не припиняє святкувати від вечора суботи - коли розпочалася операція "Одісея-Світанок". У відповідь на резолюцію Радбезу ООН міжнародна коаліція - стягнула свої війська до кордонів Лівії. Щоби "закрити повітряний простір" країни від літаків Каддафі, Лівію обстрілюють з неба та моря. За офіційною версією, атакують лише об`єкти ППО. Однак, Триполі стверджує - що палають житлові квартали та нафтові сховища.

   "5 канал"

  Попередній матеріал
  Литвин вважає, що уряд поквапився з продажем «Укртелекому»
  Наступний матеріал
  На двох реакторах "Фукусіми-1" поновили електропостачання
  Теги: