Де в Україні продовжаться віялові відключення світла – графіки на 8 листопада

Світло, свічка, електроенергія 5 канал
Українців закликають економити електроенергію

8 листопада в Україні почали відключати електроенергію. Світла не буде у багатьох регіонах. Зауважимо, що українців закликають економити електроенергію, а особливо в пікові години: з 6:00 до 11:00 та з 17:00 до 23:00. В яких областях не буде електроенергії, читайте далі в матеріалі 5.UA. 

Де 8 листопада не буде світла 

Впродовж доби світло планово вимикатимуть у Києві, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях. Введення графіків аварійних відключень поки що не передбачається.

В "Укренерго" пояснили, що обмеження споживачів необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій.

Київ та Київщина

У Києві можна подивитися, як будуть відключати електроенергію за конкретною адресою на сайті Yasno.

По Київщині – на сайті ДТЕК Київські Регіональні Електромережі. Ввівщи свій населений пункт у пошуковик на сайті, можна побачити графік відключень.

ipress.ua

Рівненщина

8 листопада на Рівненщині відновлюються погодинні відключення електричної енергії. Оприлюднено графіки відключень у розрізі тергромад та населених пунктів області – за посиланням.

Зауважимо, що у випадку зростання навантаження на мережі та необхідністю обмежити потужність, відключення можуть бути застосовані до споживачів з інших населених пунктів.

Хмельниччина

На Хмельниччині застосують графік погодинних відключень електроенергії. Графік відключень застосовується з 8:00 до 11:00 та з 14:00 до 20:00 та охоплюватиме не всю область.

Порядок визначення черг у графіку відповідає 2 тижню, тобто з 8:00 до 11:00 – III черга, далі згідно з порядком.

Знайти свою адресу та переглянути до якої черги вона відноситься – можна за посиланням.

Волинь

Попередній матеріал
"Вітчизняна війна. Сухопутні воєнні перспективи" – Михайло Забродський
Наступний матеріал
Україна відзначає День писемності та мови – історія свята й цікаві факти
Loading...