Ігор Кузін
Ігор Кузін suspilne.media

COVID-19 в Україні: план розгортання мобільних шпиталів уже готовий – Кузін

  Читайте по-русски
  Мобільні шпиталі будуть задіяні лише в крайньому разі, зазначив в.о. директора Центру громадського здоров'я

  В Україні вже підготували план розгортання мобільних госпіталів для хворих з коронавірусом. Про це повідомив в.о. директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін, передає "РБК-Україна".

  За його словами, питання мобільних госпіталів обговорювали ще у березні. Тоді в них планували приймати людей із підозрою на коронавірус, після приймати рішення госпіталізації пацієнтів із тяжкими випадками COVID-19.

  "У березні було прийнято рішення, щоб це була крайня міра, коли не буде витримувати система охорони здоров'я або ліжковий фонд буде нездатний утримувати таку кількість пацієнтів. Перелік таких установ, що можуть бути пристосовані або використані, є. І є план розгортання (шпиталів – ред.). Перелік таких установ є конкретно по кожному місту та кожній області, в міській чи обласній раді", – сказав Кузін.

  Він також зазначив, що рекомендації до організації мобільних госпіталів готувалися, але він не впевнений, що ці вимоги наразі остаточно затверджено. За його словами, мобільні шпиталі будуть задіяні лише у крайньому разі.

  "Те, що ми бачимо зараз, – поки досить лікарень, які ми можемо розгортати в ході другої і третьої хвилі, але виключати таку можливість не можна", – повідомив Кузін.

  Нагадаємо, голова МОЗ Максим Степанов назвав регіони з найбільшою завантаженістю лікарень, які приймають пацієнтів із коронавірусом.

  За минулу добу коронавірус в Україні виявили у 4420 осіб, зафіксовано 43 летальних випадки, 903 пацієнти одужали.

  Попередній матеріал
  У Білорусі під час "Маршу пенсіонерів" силовики застосували сльозогінний газ та петарди
  Наступний матеріал
  Зеленський підписав закон про незалежність бюджетів територіальних громад
  Loading...