Чижмарь не вірить в особисті причини нападу на нього

  Постаждалий від опіків кислотою заступник голови Київської облдержадміністрації Юрій Чижмарь не вірить в особисті причини нападу на нього. А також він запевняє, що не знайомий ні з замовником, ні з виконавцем злочину. З жінкою, через яку, за попередньою версією слідчих, зчинили напад на Чижмаря, потерпілий справді знайомий, але він запевняє, що вона не причетна до справи.
  Юрій Чижмарь припускає, що справжній замовник розраховував на розголос злочину. Він також запевняє, що має багато ворогів з часів роботи губернатором Тернопільської області.

  Зокрема він мав конфлікт з керівництвом місцевого УМВС через відмивання ДАІ державних коштів. Чижмарь запевнив, що найближчим часом його випишуть з опікуваого центру шпиталю і він зможе особисто ознайомитися з матеріалами справи.

  Нагадаємо, міліція затримала виконавця і замовника замаху на заступника Київської облдержадміністрації. Замовником виявився керівник одного з територіальних підрозділів міліції Главку МВС у Києві. 16-го лютого невідомий хлюпнув кислотою в обличчя заступника губернатора Юрія Чижмаря. Постраждалий зазнав опіків другого і третього ступенів.

  Попередній матеріал
  Пленум ВСУ розгляне питання недовіри Онопенку
  Наступний матеріал
  Сусідні з Лівією держави не можуть дати ради з велетенською кількістю мігрантів
  Теги: