Чи била міліція журналіста А. Форманюка - з`ясує службова перевірка [відео]

  Чи били дніпропетровські правоохоронці журналіста - має з`ясувати службова перевірка. Артем Фурманюк, позаштатний кореспондент "Радіо Свобода", звинувачує міліціонерів у жосткому застосуванні сили - його та його товаришів закували в кайданки та били ногами й кийками. Правоохоронці звинувачення спростовують - мовляв, журналіст синців зазнав під час бійки з сусідами.
  Міліціонерам, які приїхали на виклик, довелося розбороняти забіяк.

  ***

  Так у ніч проти суботи закінчилося святкування річниці шлюбу донецького журналіста Артема Фурманюка. Потерпілий розповідає -  вони з дружиною, двома друзями і братом поверталися додому, коли група невідомих людей почала ображати їх. На попередження Фурманюка - один із чоловіків ударив брата журналіста пляшкою по голові. А міліціонери, які прибули на місце інциденту, замість приборкати хуліганів - застосували силу проти Фурманюка та його друзів.

  Журналіст продовжує - у відділку міліції правоохоронці вдруге їх побили. Медики констатували у всіх струс мозку та гематоми на тілі. Окрім численних травм у Фурманюка переломи ребер та пошкоджене око.

  Юлія Божко, 5 канал: " Постраждалий не виключає - інцидент пов`язаний із його професійною діяльністю. І вже звернувся з відповідною заявою до прокуратури та СБУ".

  Правоохоронці ж відповідають - до відділку міліції усі були доправлені уже з завданими травмами. А застосувати силу та спецзаходи мусили через опір, який вони чинили. Як доказ демонструють оперативне відео.

  У прокуратурі області ситуацію не коментують. А у Донецькій міліції за фактом побиття журналіста пообіцяли провести ретельну перевірку.

  Юлія Божко, Євген Гончаренко, Донецьк, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Парижі відкривається виставка Клода Моне (сюжет)
  Наступний матеріал
  65 років виповнюється Київському ведмедику [відео]
  Теги: