Зенітна ракетна бригада Повітряних сил ЗСУ
Зенітна ракетна бригада Повітряних сил ЗСУ Facebook/Командування Повітряних Сил ЗСУ

"Черговий удар по системі протиповітряної оборони": ДБР проводить обшуки в зенітних ракетних бригадах

  Читайте по-русски
  Слідчі інкримінують посадовим особам істотні порушення в закупівлі спеціальних приладів

  До зенітної ракетної бригади Повітряних сил ЗСУ вчора, 1 липня, прибули представники відділу слідчого територіального управління Державного бюро розслідувань у місті Хмельницький, повідомляє служба зв’язків з громадськістю Командування Повітряних сил України.

  Зазначається, що на підставі ухвали судді Хмельницького міськрайсуду С.Баєва, в межах кримінального провадження №62020240000000492, слідчі ДБР склали протокол огляду та вилучили чотири НВЧ-прилади (клістрони) та відповідну супроводжувальну документацію.

  Слідчі інкримінують посадовим особам істоті порушення в закупівлі клістронів. Разом з тим, у постанові суду не йдеться про вилучення, а лише "про огляд військової частини А2860 та підпорядкованих їй зенітних ракетних дивізіонів".

  Такі самі дзеркальні процесуальні дії проводяться в зенітних ракетних бригадах на Одещині (в/ч А2800) та Херсонщині (в/ч А1836).

  "Складається враження, що це чиясь спланована акція, спрямована на підрив обороноздатності держави, у той час, коли на кордоні з Україною ворог розгортає величезне угруповання військ у рамках масштабного військового навчання "Кавказ-2020", де навіть неприховано розігрується сценарій повномасштабного наступу на Україну, державні інституції дозволяють собі такі речі", – йдеться в повідомленні.

  До відома, надвисокочастотні прилади є одним з основних елементів системи наведення зенітних ракетних комплексів на ціль. Створений запас НВЧ приладів у разі виходу з ладу ЗРК дає змогу швидко відновити їхню боєздатність. Відсутність вилучених НВЧ може призвести до небажаних наслідків та істотно збільшити терміни відновлення бойової техніки, що прикриває повітряний простір та важливі стратегічні об’єкти держави, зазначили в Повітряних силах.

  Також у командуванні наголосили, що ніхто не перешкоджає неупередженому розслідуванню справи, й закликали всі правові інстанції ухвалювати виважені рішення, які б не суперечили національним інтересам держави.

  Нагадаємо, до Музею Гончара знову навідувалися представники Державного бюро розслідувань.

   

  Попередній матеріал
  "Створюється ризик відкату демократії": у Європарламенті зробили заяву щодо політичного переслідування в Україні
  Наступний матеріал
  Євросоюз відреагував на можливу відставку Смолія
  Loading...

  Акція на підтримку Порошенка: колона рушила до Печерського суду – силовики зігнали десяток автобусів (оновлюється наживо)

  Порошенко вийшов із допиту у ДБР: до Печерського суду рушила колона учасників акції – відео

  Акція на підтримку Петра Порошенка – трансляція

  "Відосікі" та оголошення на парканах ми не сприймаємо": адвокат Порошенка каже, що допиту 30 червня не буде

  Приїхали, побачили журналістів і втекли: слідчі ДБР знову приїжджали до Музею Гончара (оновлено)

  Слідчим у справах Порошенка видають гроші на нові лабутени – Чорновол