flagi.in.ua

Через заворушення в таборі біженців у Болгарії заарештовано близько 300 осіб

  Два десятки поліцейських зазнали поранень у результаті заворушень

  У Болгарії близько 300 людей були заарештовані, а два десятки поліцейських отримали поранення в результаті заворушень в найбільшому таборі для біженців у країні. Про це повідомив болгарський прем'єр-міністр Бойко Борисов, передає "Радіо Свобода".

  "Близько 300 мігрантів, шестеро з яких за підозрою в загрозі національній безпеці, були заарештовані", – розповів Борисов громадському радіо BNR у п'ятницю, 25 листопада, після відвідування табору.

  Відповідно до даних влади, приблизно 1500-2000 мігрантів взяли участь у сутичках в приймальному центрі для мігрантів у Харманли, поряд із кордоном з Туреччиною.

  За попередньою інформацією, натовп біженців, переважно з Афганістану, почав палити автомобільні шини і кидати каміння в 200 поліцейських і пожежників на знак протесту проти правил недавнього карантину, який забороняє мігрантам залишати центр. Напруженість ситуації зросла після протестів місцевих жителів, які вимагали закрити табір для біженців.

  Мігранти, які тікають від насильства на Близькому Сході, прибувають до Болгарії, незважаючи на збудований уздовж турецького кордону паркан. За офіційними даними, наразі на території Болгарії перебуває близько 13 тис. мігрантів, більшість з них із Афганістану.

  Дивіться також: Сутички у французькому Кале: постраждали десятки біженців

  Попередній матеріал
  Військові експерти виявили під Харцизьком потужну базу військової техніки з "Градами" – ІС
  Наступний матеріал
  У Дніпрі Lanos протаранив машину патруля: є постраждалі

  Символ міграційної кризи в Європі: В Кале знесли найбільший табір біженців – аналіз ситуації

  Сутички у французькому Кале: постраждали десятки біженців

  Новий Генсек ООН пропонує розподілити біженців по всьому світу

  У Німеччині майже 9 тисяч дітей-біженців вважаються зниклими безвісти