5 канал

Символ міграційної кризи в Європі: В Кале знесли найбільший табір біженців – аналіз ситуації

Франція намагається вирішити міграційну кризу

Проблема мігрантів. 6 років Франція так-сяк намагається вирішити проблему табору біженців під Кале. Результат дорівнює нулю. Місто нелегалів недознесли, воно відбудувалося. Напівміри не працюють. Зараз Париж хоче під чисту прибрати "джунглі", але... Нелегалів просто перекидають до інших таборів. Впорядкованих. Легальних. Але чи не схоже це на "очі не бачать – серце не болить"? Чи має ЄС системне бачення?

Нетрі зникають з мапи Франції. Табір біженців у місті Кале на півночі країни, в якому проживали понад 7 тисяч нелегалів, зносять. Біженців розселяють в інші центри. Табір у Кале – один із символів міграційної кризи в Європі.

З табору Кале біженців розподіляють по різних міграційних центрах. У Франції їх буде загалом 80. Два з них будують у передмісті Парижа. Інші розташовуватимуться майже у кожному регіоні Франції. Деякі на кількасот мешканців, деякі на кілька десятків. Водночас саме у цих центрах нелегали зможуть написати прохання про надання притулку у Франції. Така умова розселення. Хоча більшість мігрантів не приховують – у цій країні вони залишатися не хочуть. Париж також натякає – не проти, якщо біженці виїдуть з Франції куди подалі.

Докладніше дивіться у сюжеті "Час. Підсумки тижня":

Попередній матеріал
СБУ – про скандал із "Бєлавіа": Ми не давали вказівок українським диспетчерам погрожувати пілотам літака
Наступний матеріал
Кожна сьома дитина у світі дихає шкідливим повітрям – ЮНІСЕФ

Завдяки ProZorro в III кварталі 2016 року вдалося заощадити 3 млрд грн – Шимків

Порошенко обговорив з чільниками Європарламенту та Європейської Ради безвіз для українців

Завтра у Львові відбудеться урочиста хода до річниці створення ЗУНР

Шимків: Ми маємо досить безпрецедентний у світі випадок – чиновники "декларують майже все"