Дмитро Чекалкін За Чай.com / 5 канал

Чекалкін розповів, як спеціально завалив співбесіду в КДБ

"Мене врятувала міцна кава", – поділився колишній дипломат у програмі "ЗаЧай.com" на "5 каналі"

Відповідаючи на запитання ведучого, "чи вербували Дмитра Чекалкіна за часів СРСР?", шоумен та екс-дипломат відповів: "Вербували. Мало того, я був першим у списку, тому що я був найкращим студентом на своєму курсі, мені навіть у Кремлі видавали червоний диплом. КДБ на співбесіду запрошувало, і я був першим. Так просто відмовитися і сказати, що я не хочу – це був 1985 рік...".

Далі Чекалкін поділився секретом непотрапляння до лав КДБ: "Я знав, що таке НКВД, тому в мене жодного бажання туди йти служити не було. Але просто так відмовитися неможливо було, тому я пройшов там перші психотести, а потім мені кажуть – вам треба пройти медичну комісію, але ви вже практично офіцер, для вас це формальність. А в мене трошки підвищений тиск і мене врятувала кава. Я випив дві чашки міцної кави, приїжджаю туди, на Луб’янку, в цей центральний госпіталь, поліклініку, вимірюють тиск – 140/90. Ну, кажуть, ви перехвилювалися, давайте за два тижні ви прийдете. Я за два тижні знову випиваю міцної кави, приходжу, вони вимірюють і кажуть – ну дійсно, на жаль, ми не можемо вам підписати".

Також читайте: Яніка Мерило: На високому рівні влади корупція є і завжди буде. Не буде ніколи 100% безкорупційної держави

"І мені пощастило, тому що поки я тягнув резину в КДБ, ГРУ теж набрало вже з моїх однокашників. Мені досі соромно перед ними, тому що коли я за 10 років відпочивав на пляжах Середземного моря на найкращих курортах як військовий перекладач, то вони сиділи там на відстані 15-20 кілометрів на підводних човнах і прослуховували, займалися радіоперехопленням", – завершив розповідь майже-офіцер КДБ.

Повну текстову версію розмови читайте за цим посиланням: Чекалкін розповів, як його колеги часів СРСР тренували в Криму світових терористів – інтерв'ю

Попередній матеріал
Державна зрада: За висновками ГПУ діяльність Януковича була підпорядкована інтересам РФ
Наступний матеріал
У Мін’юсті розповіли, як саме змінять "закон Савченко"

Відео: 100 тисяч українців загинули через підрив ДніпроГЕСу – роковини жахливого злочину НКВС

На Черкащині хочуть звести офісний центр на місці поховань закатованих НКВС

У Львові знайшли масове поховання закатованих жертв НКВС

Меджліс отримав від СБУ архіви НКВС про тортури кримських татар

Чекалкін розповів, як його колеги часів СРСР тренували в Криму світових терористів – інтерв'ю

"ЗА ЧАЙ.COM": колись дипломат, а тепер шоумен – Дмитро Чекалкін в ефірі "5 каналу"