скріншот з відео СБУ

CБУ спростувала фейкові заяви терористів "ЛНР" про українські диверсійні групи

Спецслужба перехопила телефонні розмови першого зама командира 2-го АК "ЛНР"

Служба безпеки України перехопила телефонні розмови першого заступника командира 2-го АК так званої "ЛНР" полковника Олега Анащенка, який звинувачує представників "МДБ народної республіки" в організації замаху на його життя, передає прес-служба СБУ.

Раніше пропагандисти "ЛНР" продемонстрували запис українських військових – майора Збройних сил України Сергія Іванчука та сержанта Івана Дєєва, які опинилися в заручниках у терористів. Вони на камеру заявили, що українські правоохоронні органи та військові здійснюють диверсійну діяльність на тимчасово окупованих територіях. Служба безпеки України офіційно заперечує ці обвинувачення.

"Бійці, яких змусили звинуватити українську владу, були у складі групи військовослужбовців, які зникли 11 лютого поточного року. Тільки через місяць жорстоких катувань бойовики вирішили оприлюднити записи. На представлених відео помітні сліди тортур наших військових", – йдеться у повідомленні.

СБУ звертає увагу суспільства на те, що в опублікованих терористами сюжетах навмисно було сказано щодо організації терористичних актів у російських містах. З чого спеціалісти СБУ роблять висновок, що спецслужби РФ планують здійснити терористичні акти на території Росії та звинуватити у цьому українську владу.

Нагадаємо, командування ССО ЗСУ повідомило, що українські розвідники, які зникли у АТО 11 лютого, перебувають у полоні терористів "ЛНР".

Попередній матеріал
На Буковині тріщить по швах школа XIX ст. – поруч із новою, яку не можуть добудувати
Наступний матеріал
Кіпіані: В ОРДЛО під впливом пропаганди йдуть "націєтворчі процеси"
Loading...

Ватажки терористичного угрупування "ЛНР" дозволили стріляти в дезертирів – розвідка

Бойовики "ЛНР" намагались залякати спостерігачів ОБСЄ, вистріливши у повітря – штаб АТО

СБУ викрила механізм фінансування "ЛНР" урядом Росії