Вибух на шахті
Вибух на шахті 5 канал

"Був втрачений час": у шахті "Східкарбон" загинули щонайменше 14-ро гірників – Лисянський

Читайте по-русски
За словами представника омбудсмена, був втрачений час, гірничорятувальні роботи розпочалися лише за добу, так як окупаційна влада чекала рятувальників з РФ

Щонайменше 14-ро гірників загинули внаслідок вибухів на шахті "Східкарбон" на окупованій частині Луганської області. Тіла 13-х уже підняли на поверхню. Про це "5 каналу" повідомив представник українського омбудсмена на Донбасі Павло Лисянський.

"Станом на ранок, знайшли тіла 14-ти гірників. Тривають надалі гірничорятувальні роботи. Вони тривали всю ніч. Доля трьох невідома. Тільки зараз до епіцентру вибуху підходять гірничі рятувальники. Вони підходять до забою і знаходять тіла останніх гірників. Був втрачений час, гірничорятувальні роботи розпочалися лише за добу, як прибули  рятувальники з РФ, з Ростовської області", – прокоментував Лисянський.

Вибух у шахті "Східкарбон", що у населеному пункті Юр'ївка, стався в четвер, 25 квітня. За попередніми даними, на території розірвався метан.

Водночас, в ОРЛО вирішили не просити допомоги у гірничорятувальної служби, яка перебуває на підконтрольній території України. Натомість звернулися до російських рятувальників із Ростовської області, що за понад двісті кілометрів.

У другій половині 2014-го року через бойові дії роботу шахти "Східкарбон" зупинили, її роботу було поновлено в січні 2018 вона.

Попередній матеріал
Уперше делегацією ПЦУ: в Україну сьогодні доставлять Благодатний вогонь
Наступний матеріал
Сходження Благодатного вогню в каплиці Гробу Господнього в Єрусалимі – відео
Loading...

Кількість загиблих на шахті "Східкарбон" зросла

У шахті на окупованій території стався вибух, є загиблі

В Індонезії обвалилася нелегальна копальня золота: понад 60 людей під завалами, троє загинули – відео

У шахті в Польщі після обвалу досі шукають гірника

Вибух на шахті Дніпропетровщини: що розповіли гірники "Героїв космосу"

Вибух у шахті на Дніпропетровщині: з-під землі на поверхню підняли 182 гірники