Танкові навчання на азовському узбережжі
Танкові навчання на азовському узбережжі 5 канал

Бутусов: Проблеми з технікою на фронті зараз ті самі, що й 2014-го року

При цьому, геть не вся військова техніка, що бере участь у параді, потім потрапляє на передову

В ефірі "Інформаційного вечора" на "5 каналі" головний редактор сайту "Цензор.net" Юрій Бутусов прокоментував ситуацію з наявністю військової техніки на передовій. 

"Проблеми з технікою на війні, на фронті зараз такі самі, як і 2014-го року. Міністерство оборони і Генеральний штаб не забезпечують піхотні та мотопіхотні підрозділи на передовій запчастинами для бойової техніки. Так само більшість ремонтів люди роблять за власний рахунок, за рахунок волонтерів і в цьому плані нічого не змінюється. Єдине, що змінилося – це звітність. Просто військове керівництво рапортує, що все добре", – переконаний Бутусов. 

Він також наголошує, що звітність не завжди відповідає дійсності.

"Насправді, все це не так. І, на жаль, всі люди з передової розповідають і постійно питають, яким чином тепер без розголосу, щоб не привертати суспільної уваги, можна десь когось попро сити купити запчастини, якісь деталі, обладнання, шини, деталі техніки", – повідомив співрозмовник. 

При цьому, каже Бутусов, геть не вся військова техніка, що бере участь у параді, потім потрапляє на передову. Для параду техніку готують спеціально, і вона у набагато кращому стані, ніж у будь-якій мотопіхотній чи механізованій бригаді зараз, переконаний експерт.

"І люди, які виступають проти параду, виступають проти "показухи". Парад – потрібний захід, це не "показуха", але "показуха" – це ставлення до армії, демонстрація того, що нібито все вирішується і як усе добре на параді – так все добре у військах. Це не так", – зазначає співрозмовник. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Боги війни" і градус напруги: в зоні АТО визначили кращі артилерійські розрахунки

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Четверо захисників Світлодарки отримали нагороди: репортаж із фронту
Наступний матеріал
Особливості цьогорічного параду до Дня незалежності: подробиці з репетиції урочистостей
Loading...