Брати Капранови
Брати Капранови Програма Рандеву / 5 канал

Брати Капранови про виборців Зеленського: "Вони думали, буде, як в кіно, а тепер – ой, він нас надурив"

Читайте по-русски
Вибори – це масове тестування на цей вірус, вважають письменники

У "Рандеву" на "5 каналі" письменники, видавці брати Дмитро та Віталій Капранови розповіли про земляків з Очакова, які голосували за Володимира Зеленського, і тепер незадоволені його політикою. 

"Сьогодні за рахунок інформації можна керувати людьми поза їхньою свідомістю. От вірус. Вірус – це така річ, яка поселяється всередині клітини, і клітина ззовні така сама, тільки виробляє отруту. У клітини структура не змінюється, а починає виробляти отруту. І от людина, нібито з головою, нормальна, і починає неси таку нісенітницю", – говорить Віталій Капранов. 

На запитання ведучого, кого вони мають на увазі, Дмитро Капранов відповів: "Про своїх знайомих, про виборців Зеленського. Це катастрофа. Вчора адекватна людина, а сьогодні починає дивне щось розказувати. Грубо кажучи, на нього вплинув серіал. От у нашому рідному Очакові так сказали зараз: тоді йшли на вибори, думали, буде, як в кіно, а тепер – "ой, він нас надурив, в кіно не так було". От вам простий приклад, коли оселяється вірус в голові і людина ззовні не міняється, але починає виробляти отруту. І на превеликий жаль, у нас зараз немає антидота. Навіть аналізу нема".

І додає: "Вибори – це масове тестування на цей вірус".

Віталій Капранов також сказав, що з цим робити: "Найімовірніше, імунітет вироблятиметься так – зробили помилку – все, наступного разу вже не спрацює. Тобто, як у дитинстві, треба просто перехворіти". 

Як повідомляв 5.UA, за соціологічним дослідженням Центру SOCIS, рейтинги у "Слуги народу" і Зеленського падають

Попередній матеріал
"У політтехнологів Садового відбувається агонія": Синютка про ситуацію перед виборами у Львові
Наступний матеріал
У Мінську попрощалися із загиблим художником Романом Бондаренком
Loading...