Державні символи
Державні символи Facebook / Прес-центр штабу АТО

Бойовики рівняють із землею шахту "Бутовка-Донецька" – дратує український прапор

Наслідки обстрілу "Бутівки" були зафільмовані – танковий снаряд знищив верхівку металевої башти підйомного ствола копальні

Проросійські бойовики намагаються знищити позиції бійців сил АТО в районі шахти "Бутівка" на сході України. Про це заявив речник штабу АТО Леонід Матюхін, передає "Радіо Свобода".

"Впала символічна споруда шахти – це місце, де ліфт мав опускати шахтарів. Там стояв наш прапор і це, напевно, дуже нервувало бойовиків. Вони вели вогонь з танка і зараз ця опора впала. З наших хлопців ніхто не постраждав. Прапор теж не пошкоджений. Хлопці сказали, що цей прапор вони встановлять в Донецьку", – зазначив Матюхін.

Наслідки обстрілу "Бутівки" були зафільмовані, і прес-центр штабу АТО оприлюднив їх на сторінці у Facebook. Ворог знищив верхівку металевої башти підйомного ствола копальні – у неї влучив танковий снаряд.

"З особливою методичністю ворог поливав сталлю та свинцем шахту "Бутівка" не лише, щоб остаточно зрівняти із землею будівлі гірничо-видобувного підприємства. Бойовиків дуже дратував український прапор, який наші воїни встановили на самій верхівці підйомного ствола", – йдеться в повідомленні штабу АТО.

Вояки відшукали стяг, який майже не постраждав, та пообіцяли, що він ще "майорітиме над звільненим від загарбників і проросійських терористів Донецьком".

Дивіться також фотогалерею на тему:

Записки з передової: Як бійці АТО влаштовують побут під обстрілами противника

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Верховній Раді запропоновано визначити конкретні дати окупації: 20 лютого – Криму та 7 квітня – Донбасу
Наступний матеріал
У ВООЗ назвали найбільш небезпечні для людей бактерії
Loading...