zn.ua

Верховній Раді запропоновано визначити конкретні дати окупації: 20 лютого – Криму та 7 квітня – Донбасу

Відповідний законопроект невдовзі буде представлений, повідомив Мустафа Найєм

Народний депутат Мустафа Найєм пропонує Верховній Раді терміново розглянути законопроект про окуповані території, в якому, зокрема, йдеться про визначення конкретних дат окупації: 20 лютого – Криму та 7 квітня – Донбасу. Про це він заявив у понеділок, 27 лютого, на прес-конференції "Окупація – назвати речі своїми іменами", передає "Укрінформ".

"Ми розробили законопроект, який стосується статусу окупованих територій. Наприкінці цього тижня ми зможемо презентувати його кінцевий варіант, в якому ми пропонуємо об'єднати питання Криму і Донбасу, бо вважаємо, що з точки зору України вони однаково непідконтрольні державним органам України. Це означає, що фактично і та й інша територія є окупованими", – цитує видання слова нардепа.

Відповідно до його слів, у розробленому проекті закону пропонується визначити конкретні дати окупації. Це 20 лютого – Криму, і 7 квітня – Донбасу. Найєм зауважив, що на його думку, зараз питання окупованих території стало предметом політичних торгів. Він повідомив, що низка законопроектів вже знаходилась на розгляді і їх "чомусь відхиляли, чомусь скасовували і чомусь припиняли їх розгляд".

Як приклад депутат зазначив, що наразі невідома доля законопроекту стосовно окупованих територій за авторства Оксани Сироїд – цей законопроект "чомусь профільним комітетом не розглядався".

Як повідомляв 5.UA, на окупованій території Криму "українські партизани" розклеюють листівки патріотичного змісту.

Дивіться також фото на тему:

День Криму у ВР: чим дивували народних обранців у кулуарах – фото

День Криму в Раді
/
День Криму в Раді
День Криму в Раді
/
День Криму в Раді
День Криму в Раді
/
День Криму в Раді
День Криму в Раді
/
День Криму в Раді
День Криму в Раді
/
День Криму в Раді
День Криму в Раді
/
День Криму в Раді

Попередній матеріал
Президент у госпіталі особисто нагородив поранених захисників Авдіївки
Наступний матеріал
Бойовики рівняють із землею шахту "Бутовка-Донецька" – дратує український прапор
Loading...