Георгій Тука 5 канал

Мешканці Луганщини можуть лишитися без води – Тука

У наближених до лінії розмежування зонах окупанти перевели людей на забезпечення водою через день по три години

Заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Георгій Тука в ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" повідомив, що бойовики не подають питну воду мешканцям прифронтових територій окупованих районів Луганщини і звинувачують у цьому українську сторону.

"Попаснянський водоканал, який забезпечує щонайменше півмільйона наших громадян на неконтрольованій території питною водою. Спочатку весь час нам дорікали, що ми не забезпечуємо, не даємо технічної можливості використовувати цю воду. Зроблено все, все відремонтовано, поставлені електронні сучасні лічильники. Тепер, як все зроблено, то представники протилежної сторони ігнорують будь-які контакти з українською стороною", – розповів Тука.

Він додав: "Вони (бойовики) не приїздять для оформлення належних документів, вони не беруть слухавку, вони не приїхали, щоб отримати електронні ключі від електронних лічильників. Щоденно зменшуючи попит води, вони не гребують тим, щоб нашим громадянам, які проживають на тій території, зокрема в тих зонах, які наближені до лінії розмежування, вони перевели людей на забезпечення водою через день по три години".

Як повідомляв 5.ua, раніше Тука повідомив, що відновлена телевежа на горі Карачун почне працювати на цьому або на наступному тижні.

Попередній матеріал
Масштабне розслідування InformNapalm: на Донбасі виявили бійців з 75 військових частин РФ
Наступний матеріал
У Донецьку бойовики із школярів готують снайперів – Тимчук
Loading...

Тука: Відновлена телевежа на горі Карачун почне працювати на цьому або на наступному тижні

Тука: Міністерство ініціює запровадження мікробізнесу з окупованими територіями Донбасу

Тука: По той бік лінії розмежування відбувається процес зачистки

Озброєна місія ОБСЄ на Донбасі потребуватиме вертольотів та бронетехніки – Тука