Vodafone, Водафон

Бойовики блокують усі спроби відновити мобільний зв'язок з Україною в ОРДО

Україна вимагає надати безпечний доступ для проведення ремонтних робіт та відновлення мобільного зв'язку між нашими громадянами

Бойовики блокують усі спроби відновити мобільний зв’язок на окупованих територіях Донеччини. Про це повідомляє прес-служба Міністерства з питань тимчасово окупованих територій. 

Як стало відомо, це питання піднімали під час засідання ТКГ у Мінську, однак "усі намагання української сторони відновити зв’язок з окупованою частиною Донецької області блокують незаконні збройні формування (НЗФ), які контролює Російська Федерація".

Ще 19 січня працівники Vodafonе спробували відновити зв’язок через технічні комунікації на території ОРДО. Але на заваді стали представники так званої "ДНР".

"Ця ініціатива була зупинена НЗФ ОРДО шляхом припинення електропостачання на обладнання Vodafone у м. Донецьк. За непідтвердженою інформацією, 26.01.2018 року представники НЗФ ОРДО опечатали центральний офіс Vodafone у м. Донецьк", – йдеться у повідомленні.

Станом на 1 лютого і досі гарантії безпеки на виконання ремонтно-відновлювальних робіт на території окупованої Донеччини представники НЗФ не дають. У Vodafone констатують відсутність подачі електроенергії на обладнання на території ОРДО.

За даними відомства, нині в Донецьку працює так званий мобільний оператор "Фенікс". Це проект GSM зв’язку, організований на базі захопленого техобладнання мобільного оператора "Київстар".

"Українська сторона вимагає надати безпечний доступ для ремонтних бригад в район н.п. Оленівка, які б полагодили технічні пристрої на непідконтрольній Україні частині Донецької області та відновили можливість спілкування між громадянами України", – зазначили у МінТОТ. 

Нагадаємо, мобільний зв'язок зник 11 січня. Причиною стало пошкодження телекомунікаційних мереж у районі Оленівки Донецької області та міста Щастя Луганської області. Ремонтні бригади змогли дістатися місця розриву лише 19 січня. Але відновити мобільний зв'язок вдалося лише на окупованій території Луганщини. 

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Зелені чоловічки" на вулицях окупованого Луганська – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
ОРДЛО_'зелені чоловічки'
/
/

Попередній матеріал
В ОБСЄ однозначно відреагували на польський закон про Інститут нацпам'яті
Наступний матеріал
Прем'єр-міністр Польщі: Закон про Інститут нацпам'яті необхідний, щоб уникнути брехні про Освенцим