Білоруські пожежники випробовували нову техніку в Україні [відео]

  Учитися гасити пожежі в Україну приїхали білоруські рятувальники. Навчальний полігон організували на базі нафтогазового підприємства і влаштували там штучну пожежу. Разом із білорусами вогонь гасили й українці. Але якщо гості випробовували нову техніку, наші рятувальники тестували, наскільки стара ще спроможна до надзвичайних ситуацій.

  На таке вогнище одразу шість бригад з`їхалися - білоруські МНСники заливають яму білою піною. Українці  - стали на протилежному боці - поливають жовтою. На видовище позбігалися дітлахи.

  700 кілометрів подолали білоруси, щоби повчитися газ та нафту гасити. Приїхали на новеньких машинах. У них, кажуть, випробувати їх ніде.

  Українці ж на чому працюють - на тому й приїхали. Вони лише осторонь споглядають, як білоруси заливають газову свердловину.

  До того ж, каже рятувальник, як поламається така чудо-машина, полагодити дорого коштуватиме. Підлеглі ж із начальством не згодні.

  Сусідам українці вирішили показати, як з таким же вогнем впораються без новітніх технологій.

  На нові  машини українці лише сподівалися. Білоруси поїхали з мрією про подібний полігон і пообіцяли - якщо не дай Боже знадобиться - приженуть свою техніку і на справжні пожежі.

  Юлія Фінгарет, Андрій Верстюк, Чернігівщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили перший Fashion парк [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Суд постановив екстрадувати генерала Р. Младича до Гааги
  Теги:
  Loading...