У Києві відкрили перший Fashion парк [репортаж, відео]

  Лавка-дах, від дизайнера Олексія Залевського, Гарбуз - від скульптора Костянтина Скретуцького та Килим - від Лілії Пустовіт. У столиці відкрився перший Fashion парк. 17 скульптур зробили відомі у світі моди особистості.

  Із самого ранку чепурить своє творіння дизайнер Олексій Залевський. Він уперше майстрував не одяг, а лавку. Задумав її у вигляді даху.

  Щоби перехожим на Пейзажній алеї у столиці стильно сиділося - помічниці Зінаїди Ліхачової драпірують тканиною бетонну лавку. Ледь встигають закінчити до офіційного відкриття.

  Серед авторів лавок і професійні скульптори. Квадратний гарбуз розрізав столичний майстер Костянтин Скретуцький. Каже, ця лавка - зручна, а головне міцна.

  Дизайнери та скульптори розробили проект, а всю "брудну" роботу залишили будівельникам. Кілька днів поспіль вони працювали і вночі: заливали бетон, робили каркаси, закріплювали мозаїку.

  Начиння першого Fashion парку киянам сподобалося. Особливо захопила задумка Андре-Тана. Лавка-Рівновага.

  Дар`я Безродна, 5 канал: "До листопада оргкомітет "Київ Fashion парк" проводитиме опитування, чи подобаються киянам модернові скульптури. від цього залежить, залишаться вони на пейзажці чи переїдуть деінде".

  Дар`я Безродна, Юрій Підлісевич, 5 канал


  Попередній матеріал
  Перший український парк сучасної скульптури та інсталяції відкрили у столиці
  Наступний матеріал
  Білоруські пожежники випробовували нову техніку в Україні [відео]
  Теги: