Присяга бійців НГУ
Присяга бійців НГУ "5 канал" / Валерія Павленко

Біля Верховної Ради понад 200 новобранців НГУ присягнуть на вірність українському народу

Читайте по-русски
Йдеться про бійців 1-ї Президентської бригади оперативного призначення, 27-ї бригади та столичної бригади охорони громадського порядку

Біля Верховної Ради України відбувається урочисте складання військової присяги молодим поповненням військових частин Північного оперативно-територіального об'єднання Національної гвардії України.

Присяга бійців НГУ
/
Присяга бійців НГУ
Присяга бійців НГУ
/
Присяга бійців НГУ

Понад 200 новобранців 1-ї Президентської бригади оперативного призначення імені гетьмана Петра Дорошенка, 27-ї бригади та столичної бригади охорони громадського порядку – присягнуть на вірність українському народові. Про це повідомляє кореспондентка "5 каналу" Валерія Павленко.

Після основного заходу гвардійці пройдуть урочистим маршем площею Конституції. Також для всіх присутніх пройде показовий виступ почесної варти та естрадно-симфонічного оркестру ансамблю пісні і танцю НГУ.

Серед запрошених гостей: командувач Нацгвардії генерал-лейтенант Микола Балан, представники ВРУ та КМДА, капелани військових частин, а також родичі та близькі військовослужбовців молодого поповнення.

Дивіться також: Близько 800 курсантів Національної академії МВС склали присягу – як це було

Попередній матеріал
Доба в ООС: сім порушень "тиші", від обстрілів загинув український боєць
Наступний матеріал
Ухвалення "закону про кордон ДНР" є гучним ляпасом перед "Нормандським самітом" – Єлісєєв