Фото МВС

Бійці спецпідрозділу ДПС здали кров для постраждалих на Сході

  До відділення трансфузіологічної міської клінічної лікарні №9 столиці прийшли шістдесят інспекторів спецзагону ДПС, аби здати кров для постраждалих на сході України. 
   Про це повідомляє прес-центр МВС.

  Зазначено, що здавати кров для порятунку життя стало майже звичною справою для інспекторів ДАІ. Вартові правопорядку не тільки добровільно, але й сумлінно готуються до цього. Адже, перш ніж пройти процедуру, донор повинен завчасно дотримуватися рекомендованої дієти, а перед самою здачею ще й пройти обов'язковий медичний огляд. Тому в даному випадку мова може йти тільки про усвідомлений вибір, який кожна людина робить для себе сама.

  За словами медиків, працівники міліції в якості донорів цінуються особливо, оскільки вони приділяють вдосталь уваги своєму здоров'ю та фізичній підготовці.

  Одними з перших по 450 мл. крові здали заступник начальника спецзагону ДПС особливого призначення підполковник міліції Олег Бойчук та тендітна дівчина – психолог цього ж підрозділу капітан міліції Анастасія Вершиніна.

  "Ця акція виникла спонтанно. Та все ж позиція керівництва Департаменту ДАІ і наш громадянський обов’язок — допомагати без вагань усім, хто цього потребує", – зазначив підполковник Бойчук.

  Нагадаємо, учасникам АТО розповіли про гарантії їхнього соціального захисту.
  Попередній матеріал
  У звільненому Слов'янську виявлено масове захоронення людей, закатованих бойовиками
  Наступний матеріал
  Прем‘єр Австралії пообіцяв Порошенку підтримку
  Loading...