КПВВ "Майорське" 5 канал

Безкоштовно – по правову допомогу: У КПВВ "Майорське" відкрили консультаційний центр

Перші відвідувачі вже почали оформлювати у Центрі безкоштовної правової допомоги перепустки на підконтрольну Києву територію

У контрольно-пропускному пункті "Майорське" відкрили Центр безкоштовної первинної правової допомоги. Там громадяни зможуть отримати консультації юристів з правових питань, інформує "5 канал".

Фахівці прогнозують, що найчастіше до них звертатимуться щодо документів або ж довідок вимушених переселенців. Там же можна залишити і скаргу щодо роботи КПВВ.

Перші відвідувачі – мешканці окупованої Горлівки – вже почали оформлювати у центрі безкоштовної правової допомоги перепустки на підконтрольну Києву територію.

"Не кожна особа має юридичну освіту… Можна так до безкінечності його так заповнювати. А так, бачите, я заповнив, з якою радістю я зараз повертаюся і голова в мене не болить", – каже мешканець Горлівки Андрій Матюха.

"Цей проект зможе надавати допомогу людям настільки довго, наскільки це можливо… Якщо це буде актуально, якщо ми зможемо погодити з усіма інстанціями, також, звичайно, з прикордонною службою, з штабом АТО, то ми, я думаю, будемо розширятися", – каже фахівець з правових питань Управління Верховного комісара з питань біженців ООН Вартан Мурадян.

Додамо, що надання правової допомоги – проект міністерства юстиції України, підтриманий Норвезькою радою з питань біженців та профільним управлінням Верховного комісара ООН.

Попередній матеріал
Клімкін: Україна зможе розширити позов у Міжнародному суді ООН новими фактами агресії РФ
Наступний матеріал
Історія, що зворушила світ: 12-річний хлопчик, який підірвався на снаряді, вперше повертається до школи
Loading...

Від початку збройного конфлікту на Донбасі переселенцями стали понад 2 млн людей – ООН

"Єдине вікно": Допомога для переселенців з Донбасу

Уряд схвалив збільшення грошової допомоги переселенцям – Розенко