Автомайдан відправив уже 4-й медичний автомобіль на Схід

  Автомобіль для медиків відправили на Схід волонтери. Активісти Автомайдану за тиждень зібрали 40 тисяч гривень на мікроавтобус, переобладнали його для медичних потреб і вже цими днями він допомагатиме рятувати людей у зоні АТО.


  Це вже 4-й автомобіль "швидкої" від київського Автомайдану. Кошти на кожен збирали через соцмережі. Активісти купують ці машини за кордоном і не розмитнюючи везуть одразу на Схід, бо так дешевше.

  Активіст Автомайдану Олексій Дух розповів: "Це реально вихід у тій ситуації, яка склалась зараз, коли наші військові не забезпечені великою кількістю техніки. Зараз можливо швидко перетягнути техніку з-за кордону, тут її трошки переобладнати і використовувати там. В принципі, ми знаємо що і інші організації, і просто волонтери беруть так машини, привозять, переобладнують – і пікапи привозять, і джипи, і бусики".

  Цей автобус працюватиме для потреб військових у районі Краматорська. На черзі ще один, який волонтери-автолюбителі нині переобладнують на Західній Україні.

  "Потихеньку люди допомагають і, можливо, наступного тижня повеземо ще нову автівку", – сподівається активіст Автомайдану Віталій Уманець.

  Попередній матеріал
  Розслідувати загибель "Боїнга" допоможуть американські військовики
  Наступний матеріал
  Недужі українці просять фармацевтів не підвищувати ціни на ліки