5.ua

Розслідувати загибель "Боїнга" допоможуть американські військовики

  До Києва прибули 12 американських військовослужбовців для допомоги в розслідуванні катастрофи літака Малайзійських авіаліній під Торезом. Про це повідомляє прес-служба Пентагону. Американці консультуватимуть експертів щодо зв'язку, логістики і зйомки, але не залишатимуть меж Києва.


  Тим часом, міжнародні експерти вже вирушили на місце падіння малайзійського "Боїнга". Фахівці намагатимуться знайти останки жертв авіакатастрофи. Напередодні провести повноцінний огляд місцевості їм завадили терористи. Бойовики не пускали експертів у деякі райони – нібито, із міркувань безпеки. Вже досліджені околиці Розсипного, де упала носова частина лайнера. Поліцейська команда знайшла там особисті речі загиблих. Але як і у попередні дні, людських останків – не виявили.

  Подробиці розповів заступник голови місії ОБСЄ в Україні Александер Хаг: "Моніторингова місія та 110 експертів і поліціянтів на двох десятках машин попрямували на одне з місць, які мали оглянути. Втім, бойовики нас туди не пустили – нібито, з міркувань безпеки, бо територія замінована. Хто замінував – не сказали, а ми самі – з’ясувати не змогли. Тож, ми поїхали оглядати іншу частину території падіння літака – ту ж, на якій вже працювали раніше. але й там бойовики не дали нам попрацювати довго – знову пояснили це міркуваннями безпеки. Між тим, мандат моніторингової місії ОБСЄ в Україні продовжили ще на півроку".

  Нагадаємо, іноземні експерти прибули на Донеччину ще 28 липня, але стати до роботи змогли лише 31 липня. Терористи постійно чинять їм перешкоди, не пускають на частину локацій, а також не дають використовувати безпілотник  Попередній матеріал
  Населення і місцева влада не поспішають повертатись до Дебальцевого
  Наступний матеріал
  Автомайдан відправив уже 4-й медичний автомобіль на Схід
  Теги:
  Loading...