Аварія судна Bourbon Rhode в Атлантичному океані
Аварія судна Bourbon Rhode в Атлантичному океані 5 канал

Аварія судна Bourbon Rhode в Атлантичному океані: МЗС обговорять ситуацію із родичами зниклих українців

Читайте по-русски
Судно Bourbon Rhode зник в Атлантичному океані ще 26 вересня під час шторму біля берегів острова Мартиніка

Компанія Bourbon спільно з департаментом консульської служби МЗС України планує комунікацію з рідними моряків – членів екіпажу корабля, зниклого в Атлантичному океані. Про це в Twitter повідомив заступник директора Департаменту консульської служби МЗС Василь Кирилич.

Напередодні він повідомив, що в морі знайшли перекинуту шлюпку. Однак експерти із судноплавства з'ясували – для порятунку екіпажу його не використовували. Рятівним засобом служив пліт.

У пресрелізі компанії Bourbon говорять: "Кризовий осередок та команди компанії Bourbon повністю мобілізовані. Вони стежать за ситуацією та підтримують зв'язок із родинами членів екіпажу, надаючи їм підтримку в непростий час".

Як повідомляв 5.UA, корабель Bourbon Rhode зник в Атлантичному океані ще 26 вересня під час шторму біля берегів острова Мартиніка. За попередніми даними, на облавку судна серед членів екіпажу було близько десяти громадян України. Сигнал зник на відстані понад 1200 морських миль від острова, тобто близько 2 тисяч кілометрів. Наразі вдалося врятувати трьох людей. Пошукова операція триває. Департамент консульської служби підтримує оперативний зв'язок із представником судновласника та регіональним центром пошукової служби. Консул України у Франції встановив зв'язок з офісом компанії-судновласника.

Попередній матеріал
Брифінг прем'єр-міністра України Олексія Гончарука – відео
Наступний матеріал
"Поза релігією": дослідження російської пропаганди щодо української автокефалії – відео