focus.ua

Аваков: У Онищенка немає шансів ховатися

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає, що шанси на притягнення до відповідальності народного депутата Олександра Онищенка дуже високі

  Аваков наголосив, що Онищенка притягнуть до відповідальності, де б він не знаходився – в Україні чи за кордоном, у разі наявності достатньої доказової бази його провини, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Якщо звинувачення буде доведено, у нього немає шансів ховатися. Де б він не був – в Україні чи за кордоном", – сказав міністр журналістам у п'ятницю в Києві, відповідаючи на запитання про те, якими є шанси на затримання та притягнення до відповідальності Онищенка в разі надання Верховною Радою згоди на позбавлення його депутатської недоторканності.

  "Що стосується кримінальної справи, яка останнім часом у всіх на устах, частина цієї справи – це розробка Нацполіціі, в координації з Генеральною прокуратурою, Антикорупційним бюро, і будемо проводити заходи, які нам необхідні", – розповів міністр, не уточнивши при цьому, які саме заходи.

  Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Напередодні Національне антикорупційне бюро підготувало та передало до Генпрокуратури подання для підготовки матеріалів про зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

  Як відомо, Онищенка підозрюють у причетності до зловживань під час реалізації газу, видобутого при спільній діяльності з ПАТ "Укргазовидобування".

  Попередній матеріал
  Німецькі силовики виявили "підозрілі зв'язки" стрілка з Орландо з персоналом франкфуртського аеропорту
  Наступний матеріал
  На Львівщині показали перший інвестиційний паспорт громади
  Loading...

  Справа Онищенка: можливе заочне засудження та екстрадиція нардепа

  Холодницький: Наразі депутат Онищенко вільний у своєму пересуванні