фото news.meta.ua

Справа Онищенка: можливе заочне засудження та екстрадиція нардепа

  Наразі в Онищенка є п'ять днів на заперечення та висловлення власної позиції

  Народного депутата Олександра Онищенка можуть судити заочно. Про це повідомив перший заступник генерального прокурора Дмитро Сторожук, передає "112 Україна".

  За його словами, якщо Онищенко не повернеться в Україну, Верховна Рада розгляне це питання, і у цьому разі до нього застосують механізм заочного засудження та екстрадиції.

  Крім того, Сторожук висловив надію, що питання Онищенка буде розглянуто у Верховній Раді в перші дні наступного пленарного тижня. "Затягувати з цим питанням не можна", – підкреслив Сторожук.

  Він також наголосив, що відповідно до процедури, в Онищенка є п'ять днів на заперечення та висловлення власної позиції. "Протягом 20 днів має пройти засідання відповідного комітету і потім питання буде винесено у зал", – сказав Сторожук.

  Нагадаємо, 16 червня Генеральний прокурор України Юрій Луценко підписав подання до Верховної Ради про арешт народного депутата з групи "Воля народу" Олександра Онищенка. Напередодні Національне антикорупційне бюро підготувало та передало до Генпрокуратури подання для підготовки матеріалів про зняття депутатської недоторканності, затримання та арешт народного депутата від групи "Воля народу" Олександра Онищенка.

  Як відомо, Онищенка підозрюють у причетності до зловживань під час реалізації газу, видобутого при спільній діяльності з ПАТ "Укргазовидобування".

   

  Попередній матеріал
  У переліку осіб "non grata" СБУ майже 400 громадян Росії
  Наступний матеріал
  Астрофізики звітують про відкриття галактики, де є кисень і майже немає пилу
  Loading...

  Холодницький: Наразі депутат Онищенко вільний у своєму пересуванні

  Голова НАБУ заявив про арешт літака нардепа Онищенка

  Генпрокурор оприлюднив подання про арешт нардепа Онищенка

  У НАБУ вимагають зняття недоторканності з депутата Онищенка