Аваков: Керівники СБУ самовільно залишили службові місця

  Голова СБУ, та його заступники, крім одного, - самовільно залишили місця несення служби. Про таке повідомив уповноважений Верховної Ради за діяльністю служби безпеки Валентин Наливайченко. Тому закликає призначити нове керівництво.

   

  А Арсен Аваков, який опікується ВМС, сказав, що досі невідомо куди поїхали Віктор Янукович, Віталій Захарченко, Генпрокурор Віктор Пшонка та чільник Міндоходів та зборів Олександр Клименко. Відомо лише, що колишній перший заступник спікера Ігор Калетнік полетів до Москви. Також Аваков доповів, що розпочав Службове розслідування проти трьох десятків посадовців з МВС На його думку, ці люди можуть бути причетні до перевищення  повноважень під час акцій протесту у столиці.

  Арсен Аваков:«Вчера мною было инициировано служебное расследование всех должностных лиц министерства, в отношение которых у нас есть основания полагать, что они виновны в некоторых неадекватных действиях во время массовых протестов. Такое служебное расследование стартовало. По его итогам будет приниматься решение о применении санкций к этим должностным лицам». 

  Попередній матеріал
  Як Янукович тікав з Межигір'я (ЕКСЛЮЗИВ)
  Наступний матеріал
  Полтавського мера активісти закидали гречкою
  Теги:
  Loading...