5 канал

Артилеристи та зв'язківці: У Запоріжжі офіцерів запасу відправили на строкову службу

Під час строкової служби у бойових діях офіцери участі не братимуть

35 офіцерів запасу із Запоріжжя, які у різні часи закінчили військові кафедрі вишів зі званням молодшого лейтенанта, але не служили в армії, відправили у військові частини. Розташовані вони поки зоною АТО, передає "5 канал". 

Під час строкової служби у бойових діях офіцери участі не братимуть. Серед них – артилеристи, зв'язківці, фахівці радіоелектронної боротьби, є навіть пілот гелікоптера.

"Добровільно прийшов у військкомат для того, аби взяти участь у наших історичних подіях. Думаю, там мої навички потрібні. Я вважаю, що евакуювати поранених, привозити припаси на вертольоти – це корисна робота. Я вважаю, що я там потрібен", - каже пілот гелікоптера Павло Бойко.

За наказом Міністерства оборони, такі вояки віком до 43 років мають пройти службу упродовж півтора року.

"Усі офіцери запасу, призвані зараз для проходження військової служби, захищені соціально. Тобто ті, які працювали, за ними зберігається трудовий стаж, пенсійний стаж, тим більше військова служба йде у це все. За ними зберігається робоче місце, середня заробітна плата", - зауважив в.о.заступника військового комісара області Владислав Чумак.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

"Шлях додому": як українські герої повертаються з АТО – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Літак-авто, міні-гелікоптери та літаючі таксі: у Франції стартував наймасштабніший авіасалон
Наступний матеріал
Мирна реінтеграція: чи використає Україна досвід Хорватії
Loading...