Різдво, вертеп
Різдво, вертеп Depositphotos

Архієрей ПЦУ Євстратій (Зоря) привітав українців із Різдвом за григоріанським календарем

Читайте по-русски
Церковні свята, які відзначає суспільство, є не тільки приводом для радості, але й нагадуванням про відповідальність, як людина визначається щодо Бога, сказав владика

Зі світлим святом Різдва Христового за григоріанським календарем привітав українських вірян архієрей Православної церкви України Євстратій (Зоря) в ефірі програми "Час: Online" на "5 каналі".

"Хочу побажати всім миру, добра і Божого благословення з році, який надходить, з нагоди свят, Різдва Христового, Богоявлення, які вінчають початок року. Щоби наші святкування були не просто виявом сподівань добрих, добрих прагнень. А щоб ми дійсно пам’ятали, що Бог прийшов у цей світ, щоб нас визволити від влади гріха і смерті, зробити кращими і знову повернути до спілкування з небесним творцем", - сказав владика.

Він додав: "Від нас залежить: приймаємо ми цей дар Божий чи ми його відкидаємо, живучи так, ніби Христос не народжувався і Бог у цей світ не приходив. Церковні свята, які ми відзначаємо, – вони нам є не тільки приводом для радості, але й нагадуванням про нашу відповідальність, як ми визначаємося щодо Бога: чи радіємо з янгеломи, чи поклоняємося з волхвами, чи як Ірод, навпаки, готові вигнати новонародженого Спасителя з нашого життя".

Нагадаємо, раніше Євстратій (Зоря) розповів про ризики реформування церковного календаря. Зокрема, за його словами, запровадження григоріанського календаря в ПЦУ "законсервує" багато релігійних громад в Україні.

Попередній матеріал
Різдвяна літургія під проводом Папи Франциска у Ватикані – як це було
Наступний матеріал
"Нарешті маємо своє житло": пів сотні родин нацгвардійців отримали ключі від нових квартир