Віталій Кличко
Віталій Кличко kievcity.gov.ua

Антирекорд Києва: Кличко прокоментував інформацію

  Київ посів 118 місце, набравши 56,6 бала із 100 можливих і опинився в списку міст, які за 5 років (з 2013) найбільше погіршили своє становище

  Міський голова Віталій Кличко дав свій коментар стосовно того, що Київ став лідером серед міст, які за п’ять років погіршили своє положення в списку найкомфортніших міст для проживання. Цей рейтинг оприлюднив The Economist. Про це повідомляє прес-служба столичної влади.

  Зазначається, що одну з найголовніших ролей у формуванні оцінки комфортності відіграє безпекова ситуація в країні.

  "Навіть попри те, що, в цілому, Київ живе мирним життям, за 700 кілометрів від столиці тривають бойові дії. Ми звикли до такого життя. А для експертів "The Economist", – це загроза, що випливає на оцінку комфорту життя в місті. Цей рейтинг є проекцією оцінки експертами того, що відбувається загалом в Україні", – наголосив Кличко.

  Зазначається, що Київ посів 118 місце, набравши 56,6 бала із 100 можливих і опинився в списку міст, які за 5 років (з 2013) найбільше погіршили своє становище.

  "Але, я хочу звернути увагу, що порівняно з торішніми результатами, Київ піднявся в рейтингу на 13 позицій. В 2017 і 2016 році місто займало 131 позицію в рейтингу. І відзначу, що це не завадило Києву блискуче провести і фінал Ліги чемпіонів, і Євробачення, збільшити потік туристів", – зазначив міський голова.

  Кличко, у відповідь журналістам, навів цитату з аналітичної довідки експертів "The Economist".

  Аналітики, зокрема, відзначають: "Протягом останніх дванадцяти місяців Київ значно поліпшує свої позиції за рахунок економічного зростання та відносної політичної стабільності. Навіть попри конфлікт на Донбасі", –йдеться в опублікованих результатах рейтингу.

  "І коли маніпулюють російські ЗМІ – це прикро, але зрозуміло, бо вони інакше не працюють. А от коли українські медіа не аналізують матеріалів, на які посилаються, а користуються заголовками російських ЗМІ, – це непрофесійно і не на користь держави", – зазначив Кличко.

  Як повідомляв 5.UA, столиця України, Київ, стала лідером серед міст, які за п’ять років погіршили своє положення в списку найкомфортніших міст для проживання.

  Попередній матеріал
  Втратила свідомість: у Києві на станції метро "Вокзальна" жінка впала на ескалаторі
  Наступний матеріал
  The Underdog UnLawyers знайшли зв'язок між Гриценком і "Сбербанком Росії"
  Loading...

  Оприлюднено список найкомфортніших міст світу: Київ побив антирекорд

  Топ-25 найкращих романтичних комедій за всю історію кіно

  Гриневич оприлюднила рейтинг вишів, де збільшилася кількість бюджетних місць

  Українця Ломаченка втретє визнали найкращим боксером світу за версією BWAA

  Світовий банк визнав Україну однією з кращих у регіоні за логістикою

  Китайський виробник обігнав Apple за кількістю проданих смартфонів