Анатолій Гриценко
Анатолій Гриценко відкриті джерела

The Underdog UnLawyers знайшли зв'язок між Гриценком і "Сбербанком Росії"

  Нещодавню заяву Слідкому РФ про порушення справи проти Гриценка в траблшутінговій компанії назвали простим піар-ходом

  Кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко та його дружина Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації, а в ролі "зв'язкового" виступає "Сбербанк Росії". Про це заявили в траблшутінговій компанії The Underdog UnLawyers, передає kontrakty.ua.

  The Underdog UnLawyers стверджують, що Юлія Мостова та керівник "Сбербанку Росії" в Україні Ірина Князєва – спілкуються "ледь не кожного дня".

  "Насправді, як би хто не хотів щось вдати, Анатолій Гриценко та Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації. Одним з каналів зв'язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління "Сбербанку Росії" в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується майже в щоденному режимі. Ірина Олексіївна Князєва – це гарний канал зв'язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на нещодавній стрибок у кар'єрі Ірини, було б нерозумно не скористатися її можливостями", – розповів траблшут компанії Володимир Коваль.

  Крім того, він заявив про встановлений зв'язок Ірини Князєвої з Дмитром Фірташем, який нібито бере участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.

  "Ірина, насамперед, вірний топ-менеджер Валерія Хорошковського, який фактично частково контролює діяльність української філії банку. Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, зі свого боку, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких також давно називають спонсорами кампанії Гриценка. Я здогадуюся, що кампанія Гриценка буде фінансуватися "Сбербанком Росії" через Ірину Князєву, і можу це довести", – наголосив Коваль.

  Нещодавню заяву Слідкому РФ про порушення справи проти Гриценка він також назвав простим піар-ходом.

  "Бачу новину про те, що Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу проти Анатолія Гриценка за політичні заяви 2014 року. За заяви 2014 року, але порушив зараз, перед виборами, зобразивши Гриценко жертвою режиму і чи не головним ворогом Володимира Путіна в Україні. Досить простий піар-хід", – акцентували в The Underdog UnLawyers.

  Попередній матеріал
  Антирекорд Києва: Кличко прокоментував інформацію
  Наступний матеріал
  Проект санкцій проти держборгу РФ опублікований на сайті Конгресу
  Теги: