Андрій Луганський і Яніна Соколова
Андрій Луганський і Яніна Соколова 5 канал

"Якщо людина – "ватник", це не обов’язково означає, що вона любить Росію" – Андрій Луганський у "Рандеву"

Читайте по-русски
Україна страждає через те, що дипломати минулого не продумали всі можливі сценарії, вважає блогер

Політична безграмотність і відсутність причиново-наслідкових зв’язків – таке визначення "ватності" в ефірі "Рандеву" на "5 каналі" дав блогер Андрій Луганський.

"Коли ми говоримо, що людина – "ватник", це не обов’язково означає, що вона любить Радянський Союз, Росію чи просто вона нерозумна. Це відсутність у голові причиново-наслідкових зв’язків", – вважає він.

"Треба думати. Вмикайте мізки. Подивіться, що відбувається сьогодні. Війна сталася, в тому числі, через нашу глупість. Будапештський меморандум? Ми віддали свою ядерну зброю Російській Федерації. Ми отримали гарантії натомість? Відкрийте Будапештський меморандум – це аркуш А4 з двома абзацами. Ми просто віддали, і нам кажуть: "Ну ми за все хороше проти всього поганого. Ми гарантуємо, що ніколи на вас не нападатимемо", – сказав блогер.

На момент підписання меморандуму українські дипломати не продумали всі можливі кроки, і тому Україна сьогодні через це страждає, вважає Андрій Луганський. Він додав, що сьогодні у державі закладаються "міни, які спрацюють через 4-5 років".

"Ми сьогодні через дії нашої влади і верховного головнокомандувача – це моя особиста думка – відсунули досягнення миру, закінчення війни, звільнення Криму й окупованих територій у часі – і сильно. Вбито час. Нам потім доведеться відновити наші позиції, які ми мали на початок цього року, потім від них знову рухатися – це роки. Дуже шкода втраченого часу", – підсумував він.

Відео повністю дивіться тут:

Нагадаємо, художній керівник Національного академічного хору імені Григорія Верьовки Зеновій Корінець каже, що готовий написати заяву на звільнення після скандалу з виконанням пісні про згорілий будинок ексочільниці Національного банку Валерії Гонтаревої.

Попередній матеріал
Із ГПУ звільнили Горбатюка, який опікувався справами про злочини під час Революції Гідності
Наступний матеріал
Імпічмент у США: свідчення посла Тейлора про Україну шокували Конгрес – ЗМІ
Loading...