Фото news.mail.ru

Аксьонов: референдум буде не під дулом пістолета, а під охороною

  Попри рішення КСУ в Києві – у Криму звозять бюлетені і скриньки для псевдо референдуму, і намагаються складати списки виборців.

  Сепаратисти кажуть, що допустять до голосувань усіх громадян України із Кримською пропискою. Таких – близько двох мільйонів. Організація псевдореферендуму йде настільки поспіхом, що запрошення прийти проголосувати надсилають без вказування прізвищ та імен. Прокремлівський маріонетковий уряд автономії організовує 1200 дільниць. Проголосувати у референдумі, котрий не визнає ніхто, крім Росії, можна від 8 ранку до 8 вечора. Усі дільниці охоронятимуть бойовики-сепаратисти. Результати опитування обіцяють озвучити у понеділок. Ватажок сепаратистів Аксьонов не сумнівається, що результат Москві сподобається.

  Сергій Аксьонов, лідер сепаратистів: "Может ли референдум быть честным под дулом пистолета? Где вы видите дуло пистолета? Я – не вижу. Уважаемы коллеги – это силы самообороны, которые настроены на то, что охраняют объекты жизнеобеспечения и жизненно важные объекты, которые находятся на территории автономии. С помощью оружия – ну, с помощью чего охраняют? Ещё раз повторю: охраняют от конкретных провокаторов, а не под дулом пистолета. Пожалуйста, выйдите на улицу и посмотрите – вас кто пускает под дулом пистолета, или за вами ходят кто-то с пистолетом?"

   

   

  Попередній матеріал
  Конституційний суд: референдум в Криму – незаконний, гроші – не виділяти, бюлетені – знищити (оновлено)
  Наступний матеріал
  Триста львівських прикордонників поїхали на охорону східних рубежів України
  Теги:
  Loading...