portal.lviv.ua

Триста львівських прикордонників поїхали на охорону східних рубежів України

  У Кінологічному навчальному центрі (місто Великі Мости на Львівщині) відбувся урочистий мітинг з нагоди відправки об’єднаної моторизованої маневреної групи Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України (ДПСУ) для захисту східного кордону України. Про це 14 березня повідомили в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

  Як повідомляється, начальник Західного регіонального управління ДПСУ Артур Горбенко, добровольців відібрано зі складу західного регіону, а саме Львівської, Волинської, Івано-Франківської та Чернівецької областей. За словами Горбенка, військовослужбовці будуть залучені до посилення державного кордону на східному рубежі.

  "Сьогодні ми направляємо 311 військових для виконання завдань захисту територіальної цілісності та забезпечення охорони східного кордону України, – повідомив Артур Горбенко. – Прикордонники будуть виконувати заходи захисту пунктів пропуску та недопущення їх захоплення, а також несення служби на блокпостах й за необхідності протидіяти розвідувальним групам із суміжної сторони. У разі озброєної агресії, безумовно, наші прикордонники будуть залучатись і до оборони державного кордону".

  Відзначається також, що половина з добровольців-прикордонників – це сімейні чоловіки, які свідомо йдуть захищати Батьківщину. Напередодні вони пройшли спеціальний вишкіл, а також їх перебування на східному кордоні буде додатково забезпечено з бюджету Львівської області.

  Попередній матеріал
  Аксьонов: референдум буде не під дулом пістолета, а під охороною
  Наступний матеріал
  Самооборона Майдану почала бойову підготовку
  Теги:
  Loading...