Закревська
Закревська 5 канал

Адвокат Закревська прокоментувала закон про перезавантаження ДБР – відео

Читайте по-русски
Раніше через загрозу зупинки слідства адвокат родин Небесної Сотні Євгенія Закревська оголосила голодування

Закон про перезавантаження ДБР спрямував на підпис президенту спікер Верховної Ради Дмитро Разумков. Змінами, зокрема, передбачається, що слідчі прокуратури, які займалися справами Майдану, за спрощеною процедурою зможуть перейти у ДБР.

Саме це відомство продовжить розслідувати провадження по злочинах проти майданівців. Але відповідний підрозділ у Державному бюро розслідувань досі не створений. Через загрозу зупинки слідства адвокат родин Небесної Сотні Євгенія Закревська оголосила голодування. Припинила його після ухвалення змін до закону про ДБР. Але, за її словами, ризики все ще залишаються.

"Тепер ще чекати тиждень, поки підпише президент. Потім, після підписання президентом, тільки починається процес перезавантаження ДБР, призначення виконуючого обов’язки. Ще невідомо, хто буде виконуючим обов’язки. Бо якщо Трубу поміняти на якогось Портнова чи Смирнова, чи що-небудь таке, це жодним чином не покращить ситуації з приводу подальшої перспективи розслідування справ Майдану", – наголосила адвокат.

Нагадуємо, зміни до закону про ДБР Верховна Рада ухвалила 3 грудня. Він передбачає перезавантаження органу. Після того як закон набере чинності, припиняться повноваження директора ДБР та його заступників. До призначення нового керівника відомства його функції виконуватиме тимчасовий виконувач обов’язків.

Попередній матеріал
Зеленський був за рамками дискусії: Безсмертний проаналізував результати Нормандської зустрічі
Наступний матеріал
Група Продовженого Дна #355: Кива, Юзік, два стволи – у гостях Сергій Поярков
Loading...