5 канал

Адвокат розповів, на якому етапі перебувають справи Майдану

Віталій Титич розповів про передачу справ по Майдану в Гаагу

В ефірі "5 каналу" у програмі "Інформаційний день" обговорювали тему передачі справ по Майдану в Гаагу. Гостем студії був адвокат Віталій Титич. Крім того, до розмови приєдналася координатор громадської ініціативи Євромайдан SOS Олександра Матвійчук.

"Ми не були впевнені в намірах генерального прокурора, коли він оголосив так звану реорганізацію, тому що те, що він сказав, слабо перекладалося на юридичну мову. Ми не розуміли, які юридичні наслідки, крім наказу про реорганізацію, яким фактично знищувався департамент. Які юридичні кроки може робити Генеральна прокуратура, як сторона обвинувачення і орган досудового розслідування, оскільки зараз вони курують це. Особливих коментарів щодо цих наслідків ми не давали, ми реагували на текст побутового характеру – на кшталт "справи Януковича". Хоча таке поняття слабо відповідає юридичним реаліям. "Заочне засудження" – це основні меми, які були - "справу до нового року", "розділити економічні і насильницькі злочини". І ми реагували на цей комплекс так як могли, самі додумували юридичні наслідки, які можуть бути", – зазначив адвокат.

Детальніше дивіться у відео.

Нагадаємо, розслідування всіх кримінальних проваджень за злочинами проти активістів Євромайдану в лютому 2014 року залишаються у віданні Департаменту спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України та його керівника Сергія Горбатюка.

Читайте також: Чим загрожує реорганізація відділу, який займався "майданівськими" справами

Попередній матеріал
Фантастична реальність: Uber обіцяє в найближчі 10 років запровадити літаючі таксі
Наступний матеріал
Порошенко провів телефонні розмови з президентами Європейської Ради та Європарламенту
Loading...

Суд у справі розгону Майдану: екс-беркутівці обрали для себе тактику мовчанки

Всі "справи Майдану" залишаються у Горбатюка, я очікую від нього активних результатів - Луценко

Чим загрожує реорганізація відділу, який займався "майданівськими" справами

Адвокат про "справу Автомайдану": Залишилося знайти і допитати 15 постраждалих