president.gov.ua

Порошенко провів телефонні розмови з президентами Європейської Ради та Європарламенту

  Лідери політичних інституцій ЄС виказали свою підтримку Україні у питанні запровадження безвізового режиму

  Сьогодні, 28 жовтня, Президент України Петро Порошенко провів телефонні розмови з президентами Європейської Ради Дональдом Туском та з Європейського парламенту Мартіном Шульцем, повідомляє прес-служба Президента України.

  Дональд Туск висловив повну підтримку Україні у питанні ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом та відзначив, що Угода має продовжувати діяти. Президент ЄР також підкреслив, що Україна виконала всі необхідні критерії для запровадження безвізового режиму. За його словами, нині ЄС має завершити певні внутрішні процедури, щоб запровадити безвіз для українців.

  Крім того, у телефонній розмові з чільником Європейського парламенту глава української держави наголосив, що мають бути використані всі можливості для ратифікації Угоди про асоціацію. У свою чергу, Мартін Шульц підкреслив, що Європейський парламент на боці України, та підтвердив, що в ЄП є більшість для надання безвізового режиму для українців.

  Нагадаємо, раніше Порошенко провів телефонні розмови з лідером Туреччини Реджепом Ердоганом та віце-президентом США Джозефом Байденом.

  Попередній матеріал
  Адвокат розповів, на якому етапі перебувають справи Майдану
  Наступний матеріал
  Німеччина не хоче змінювати нормандський формат
  Теги:
  Loading...
  Президент України провів телефонну розмову з лідером Туреччини

  Президент України провів телефонну розмову з лідером Туреччини

  Порошенко провів телефонну розмову з Байденом

  Порошенко провів телефонну розмову з Байденом