Беркут 5.ua

Адвокат "Небесної сотні" розповіла, як просувається справа екс-"беркутівців"

Існує велика проблема в тому, що суди не хочуть об'єднувати "справи Майдану" по одним і тим же епізодам, зауважила адвокат

На сьогодні є перспектива, що дві із трьох справ щодо 30 листопада 2013 року проти силовиків будуть об'єднані. Про це в ефірі "5 каналу" в ході "Інформаційного дня" заявила адвокат родин "Небесної сотні" Євгенія Закревська.

"В нас є надія, що принаймні дві із трьох справ, які вже є на даний момент по 30 листопада, будуть об'єднані: що об'єднають Мариненка, який є працівником МВС міста Києва на той момент був і керівників "беркуту", які безпосередньо також були в той момент на Майдані, і фабули справ схожі, потерпілі схожі, події, обставини фактично ті самі по епізоду 30 листопада, але чомусь був такий супротив, щоб об'єднувати цю справу", – розповіла вона. 

Зі слів Закревської, існує велика проблема в тому, що суди не хочуть об'єднувати "справи Майдану" по одним і тим же епізодам.

"Проблема в тому, що різні справи по різним обвинуваченим по одним і тим самим епізодам не об'єднують. Це велика проблема, це незрозуміло для нас, як для потерпілих, і мені взагалі не зрозуміло, чому суди це роблять, якщо постійно всі говорять про надзвичайне зараз навантаження на судову систему, оскільки дійсно відбувається реформа, багато суддів пішли у відставку, хтось без повноважень, але своїми отакими діями, коли в різні суди направляються справи по одному й тому самому епізоду всупереч тому, що просить прокуратура, потерпілі ... не працюють на те, щоб була процесуальна економія і реальна економія часу, грошей, ресурсів держави, людських ресурсів", – зауважила адвокат.

Як повідомляв 5.UA, прокурор Яніс Сімонов спрогнозував, коли вийде на "фінішну" справа екс-"беркутівців"

Дивіться також фотогалерею за темою:

Результати розслідувань справ Майдану: інфографіка від ГПУ

/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Мор риби на Житомирщині: рибалки виявили "брудну причину"
Наступний матеріал
Політтехнолог про ймовірне позбавлення громадянства Саакашвілі: Це закономірний підсумок його діяльності в Україні
Loading...

Прокурор спрогнозував, коли вийде на "фінішну" справа екс-"беркутівців"

Засідання у справі про вбивства людей 20 лютого під час Євромайдану – трансляція завершена

"Ловили півтора року": суд загратував "екс-беркутівця" без права внесення застави

Під час спроби втекти СБУ та прокуратура затримали розшукуваного беркутівця

Суд у справі екс-чільника львівського "Беркуту": чого добивається ГПУ

Суд обирає запобіжний захід "невловимому" беркутівцю: що відомо