Справа Майдану 5 канал

Справи Майдану: Один із "беркутівців" визнав, що перебував на місці розстрілу активістів

За словами адвоката Віталія Титича, один із підсудних у справі Майдану рядом своїх запитань фактично створив доказову базу для обвинувачення, яке йому висувається

У середу, 19 липня, в ефірі програми "Інформаційний день" адвокат Віталій Титич, зазначив що згідно з аналізом допитів, підсудні своїми питаннями самі створюють доказову базу обвинувачення, яке їм висувається.

"Дійсно відбулася дуже важлива з процесуальної точки зору подія. І цей аналіз, як ви його назвали, мав на меті якраз зафіксувати ці речі, щоб вони не відійшли на другий план. Інтерес до провадження стосовно масового розстрілу, терористичного акту вже дуже стихає. Це і є основним завданням змістити акценти сьогодні. Але з невідомих причин почали підсудні реалізовувати своє бачення ходу процесу, задавати питання і ось дійсно один із підсудних, громадянин Амброськін, рядом своїх запитань, на мою суб'єктивну думку, створив доказову базу для того обвинувачення, яке йому висувається. Він визнав основне фактично. Це - непрямий доказ очевидно, так званий доказ поведінки. Особа почала розпитувати потерпілого, який був поранений, задаючи йому питання, демонструючи те, що він був на цьому місця і брав участь у здійсненні цього злочину, вказуючи на певні рішення, які приймалися злочинцями та певними виконавцями розстрілу", - зазначив Віталій Титич.

Віталій Титич таож додав, що зокрема Амброськін розпитував у потерпілого чи він помітив зв'язок між активізацією розстрілів та рухом протестувальників.

"Він хотів схилити до думки або отримати відповідь, що їх розстрілювали, коли вони рухалися на барикади, зайняті "Беркутом", а коли вони стояли, то їх не розстрілювали", - додав адвокат.

Попередній матеріал
"Єдиний реальний механізм": Тука розповів про альтернативу військовому поверненню ОРДЛО
Наступний матеріал
"Безпідставні підозри" і "жодних злочинних дій": директор ЛБТЗ виступив на брифінгу, вийшовши з СІЗО
Loading...

"Мене били чоловік 20": що згадав про "Беркут" потерпілий на Майдані активіст

"Я бачив уже мертвих людей": що розповів у суді потерпілий від дій "Беркуту"

"Постріл в обличчя": що розповів постраждалий від дій "Беркуту" на Майдані